مدیران مالی، مدیران فروش و مدیران خرید درکسب وکارها، با مسائلی چون مدیریت صورتحساب های کاغذی، فایل های الکترونیکی صورتحساب ها و حتی سامانه هایی که صورتحساب های فروش را برای آنها فراهم می آورد مواجه هستند.  مدیریت فایل ها و انطباق آنها با بخش مالی برای پیگیری وضعیت پرداخت مبالغ صورتحساب ها و مغایرت سنجی آنها،  فعالیت هایی است که دربخش های مالی و خرید و فروش کسب وکارها انجام شده و زمان و هزینه زیادی را به خود معطوف می دارد، راهکار صورتحساب الکترونیک، راه حلی است پویا و منعطف که امکان تبادل صورتحساب های شما را بصورت الکترونیکی با خریداران فراهم آورده و با اتصال آن به بانک، و خدمات مالی بانک ها، امکان پرداخت صورتحساب های شما را بصورت الکترونیکی مبتنی بر خدمات پرداخت الکترونیکی بانک فراهم می آورد، همچنین امکان تامین مالی هر صورتحساب بصورت جداگانه و یاگروهی توسط بانک ها قابل انجام است، بنابراین صورتحساب الکترونیک علاوه برکاهش هزینه ای مدیریت صورتحساب ها درکسب و کار شما، امکان تامین مالی صورتحساب الکترونیک توسط بانک را فراهم آورده، اسناد صورتحساب به اسناد پرداخت متصل خواهد شد و انطباق آنها کاملا بصورت دیجیتال و الکترونیکی انجام می شود. علاوه بر حذف فرایندهای دستی، باعث جلوگیری از اشتباه و تخلف در بخش های مختلف کسب وکار شما می شود.

ما آماده ایم تا شما را در دنیای پلتفرمی صورتحساب الکترونیک، همراهی نماییم.

شبکه بنگاه به بنگاه، پلتفرمی است که خریداران و تامین کنندگان اعتبارسنجی شده را به هم متصل می نماید و کلیه خدمات مالی را برای آنها فراهم می آورد، در این شبکه بانک ها و موسسات مالی، تضمین انجام معاملات شما را برعهده می گیرند و شما مطمئن خواهید بودکه می توانید، با دسترسی به شبکه ای عظیم از تامین کنندگان و خریداران اعتبارسنجی شده و رتبه بندی شده، کالا و خدمات خود را با کیفیت مناسب و دلخواهتان با بهترین قیمت تامین نمایید و یا کالا و خدمات خود را  به مشتریان زیادی که نمی شناسید اما بانک آنها را تضمین می نماید، عرضه نمایید. اعتبارسنجی همه اعضاء شبکه، مبادلات کالا و خدمات، ارائه خدمات مالی از مهمترین ویژگی های پلتفرم دیجیتال بنگاه به بنگاه می باشد. 

ما شما را برای ورود به شبکه دیجیتال بنگاه به بنگاه همراهی می نماییم.

تامین سرمایه درگردش و دسترسی به نقدینگی در لحظه، ارزان و موثر برای کسب وکارها در هنگام تجارت (خرید و فروش)کالا و خدمات، یکی ازمهمترین و با اولویت ترین نیازهایی است که با برآورده شدن آن، علاوه بر بهبودگردش نقدینگی درکسب وکار باعث بهینه شدن آن درکل زنجیره تامین (از تامین کننده مواد اولیه تا خرده فروش) می شود.که نتیجه آن باعث افزایش سود وکاهش هزینه های پول در بنگاه ها شده و تراز مالی آنها را به طرز شگفت آوری به سمت افزایش سود سوق می دهد. به عبارت دیگر تامین مالی زنجیره تامین استفاده بهینه و موثر از منابع مالی بانکی در تعاملات تجاری، بصورت آسان، سریع و اثر بخش می باشد که منافع زیادی را  برای خریدار، فروشنده و بانک  خواهد داشت.

رهیافت تامین مالی زنجیره تامین دیجیتال، پلتفرمی نوآورانه و هوشمندانه، سوار بر لبه های فناوری مالی و تجاری می باشد،که با اتصال تعاملات تجاری فیمابین خریداران و فروشندگان و بانکها و موسسات مالی، امکان تامین مالی موثر وکارا و در لحظه را برای هریک از خریداران و فروشندگان در اکوسیستمی دیجیتال فراهم می آورد. همه خریداران و فروشندگان در این پلتفرم علاوه بر اعتبار سنجی، ریسک تجاری خود را کاهش داده و می توانند در دنیا دیجیتالی، از مزایا و فرصت هایی که این پلتفرم برای آنها فراهم می نماید بهره ببرند.     

ما شما را برای دسترسی به این پلتفرم و امکانات آن همراهی می نماییم تا از مزایا و فرصت هایی که پلتفرم اکوتام برای شما فراهم می نماید، کمال استفاده را ببرید.

 با ما در سفر دنیای دیجیتال بنگاه به بنگاه همراه باشید.